Publications Office of the EU
Sualainn, an t-Stócólm: Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses) - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Sualainn, an t-Stócólm: Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)

  • Foilsithe
    30/08/2018
  • Sprioc‑am
    02/10/2018
  • Oscailt na dtairiscintí
    03/10/2018
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Karolinska Universitetssjukhuset
An áit feidhmíochta
NUTS code: SE11 Stockholm
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: SE11 Stockholm
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
12,000,000.00 SEK
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
2018-18
Cur síos

KUL avser att upphandla fabriksnytt helautomatiserat produktionssystem för molekylärbiologiska tester för påvisning av Mycobacterium tuberculosis-komplexet DNA.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afwcihyfkd&GoTo=Tender
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
03/10/2018 00:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
12,000,000.00 SEK
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.