Publications Office of the EU
Sualainn, an t-Kristianstad: Sludge removal services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Sualainn, an t-Kristianstad: Sludge removal services

  • Foilsithe
    31/03/2020
  • Sprioc‑am
    04/05/2020
  • Oscailt na dtairiscintí
    05/05/2020
  • Bronnta
    12/05/2020
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Kristianstads kommun
An áit feidhmíochta
NUTS code: SE224 Skåne län
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: SE224 Skåne län
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90513600 Sludge removal services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,500,000.00 SEK
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,500,000.00 SEK
Uimhir thagartha na tairisceana
TN 2020/359
Cur síos

Upphandlingen omfattar tömning, transport samt avsättning av slam samt övrigt material från kommunens vassbäddar, slamtorkbäddar och likvärdiga anläggningar.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Kristianstads kommun
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 212000-0951
Seoladh poist: Kristianstads kommun Västra storgatan 12
Baile: Kristianstad
Cód NUTS: SE224
Cód poist: 291 32
Tír: SWE
Teagmhálaí: Hannes Olbers
Príomhsheoladh: https://www.kristianstad.se/sv/Kristianstads-kommun/
Leictreonach trí:
https://www.kommersannons.se/elite/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=49373
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
05/05/2020 12:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
2,500,000.00 SEK
Luach conartha deiridh
2,500,000.00 SEK
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Ragn-Sells Avfallsbehandling AB
Seoladh poist: Box 50224
Baile: Malmö
Cód poist: 202 12
Tír: SWE
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.