Publications Office of the EU
Fógra faoi dhámhachtain conartha - Árachas a cheannach do Bhardas Aarhus - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Fógra faoi dhámhachtain conartha - Árachas a cheannach do Bhardas Aarhus

  • Foilsithe
    02/07/2025
  • Sprioc‑am
    16/09/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    16/09/2025
  • Bronnta
    24/11/2025
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Aarhus Kommune
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DK042 Østjylland
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
66510000 Insurance services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
66,550,000.00 DKK
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
271035849
Cur síos

Is mian le Bardas Aarhus tairiscint a dhéanamh ar cheann amháin nó níos mó de na bearta seo a leanas de réir chritéar na tairisceana is buntáistí go heacnamaíoch ar bhonn an chóimheasa is fearr idir praghas agus cáilíocht: Comhaontú páirteach 1: Árachas tógála, tógála agus maoine sochorraitheComhaontú rannpháirtíochta 2: Árachas mótarfheithicle Féach na sonraíochtaí ceanglas faoi seach sna doiciméid tairisceana. Féach sonraíochtaí tairisceana le haghaidh faisnéis eile.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://permalink.mercell.com/252185903.aspx
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://permalink.mercell.com/252185903.aspx
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
16/09/2025 16:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.