Publications Office of the EU
Wyłonienie Wykonawcy w zakresie asysty technicznej na sprzęt i oprogramowanie firmy NetApp dla Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Wyłonienie Wykonawcy w zakresie asysty technicznej na sprzęt i oprogramowanie firmy NetApp dla Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

  • Foilsithe
    25/09/2024
  • Sprioc‑am
    31/10/2024
  • Oscailt na dtairiscintí
    31/10/2024
  • Bronnta
    14/01/2025
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Uniwersytet Jagielloński
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
72611000 Technical computer support services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,345,000.00 PLN
Uimhir thagartha na tairisceana
80.272.263.2024
Cur síos

Przedmiotem zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie asysty technicznej na sprzęt i oprogramowanie firmy NetApp, dla Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Całość sprzętu, który ma być objęty asystą techniczną znajduje się w serwerowni Zamawiającego znajdującej się przy ul. Reymonta 4, Kraków.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/986691
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://platformazakupowa.pl/transakcja/986691
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
31/10/2024 10:30
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: Cena brutto za przedmiot zamówienia – 100%
Ualú (céatadán, beacht) : 100
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
1,345,000.00 PLN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: EXACOMP Sp. z o.o.
Seoladh poist:
Baile: Warszawa
Cód poist: 01-494
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.