Publications Office of the EU
Pholainn, an-Poznań: Waste-tip management services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pholainn, an-Poznań: Waste-tip management services

  • Bronnta
    25/03/2016
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níl fáil air
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90533000 Waste-tip management services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
148,593.27 PLN
Uimhir thagartha na tairisceana
ZZO/ZZ-341-10/2016
Cur síos

Przedmiotem zamówienia uzupełniającego jest usługa Segregacji (sortowania) strumienia zmieszanych odpadów komunalnych pochodzących z Regionu II Województwa Wielkopolskiego określonego w Planie Gospodarki Odpadami dla Województwa Wielkopolskiego na lata 2012 – 2017, wraz z zagospodarowaniem odpadów nadających się do odzysku wysegregowanych ze zmieszanych odpadów komunalnych oraz przekazaniem do unieszkodliwienia odpadów, z których uprzednio wysegregowano odpady nadające się do odzysku, w zakresie sektora IX (Poznań, Stare Miasto).

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Níl fáil air
Modh bronnta
Not specified
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
148,593.27 PLN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Remondis Sanitech Poznań Sp. z o.o.
Seoladh poist: ul. Górecka 104
Baile: Poznań
Cód poist: 61-483
Tír: POL
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.