Publications Office of the EU
Iodáil, an-Veinéis: Cleaning services of transport equipment - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iodáil, an-Veinéis: Cleaning services of transport equipment

  • Foilsithe
    07/06/2019
  • Sprioc‑am
    08/07/2019
  • Oscailt na dtairiscintí
    10/07/2019
  • Bronnta
    16/12/2019
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Veritas SpA
An áit feidhmíochta
NUTS code: ITH35 Venezia
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ITH35 Venezia
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90917000 Cleaning services of transport equipment
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
5,364,911.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
4,898,669.82 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Servizio di lavaggio mezzi ed attrezzature

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Veritas S.p.A.
Seoladh poist: Santa Croce 489
Baile: Venezia
Cód NUTS: ITH35
Cód poist: 30135
Tír: ITA
Príomhsheoladh: https://www.gruppoveritas.it
Leictreonach trí:
https://www.gruppoveritas.it
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
10/07/2019 09:30
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
5,364,911.00 EUR
Luach conartha deiridh
4,898,669.82 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Sandonauto srl
Seoladh poist:
Baile: San Dona' di Piave (VE)
Cód poist:
Tír: ITA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.