Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Aichach: Installation of partitioning - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-Aichach: Installation of partitioning

  • Foilsithe
    23/12/2017
  • Sprioc‑am
    01/02/2018
  • Oscailt na dtairiscintí
    01/02/2018
  • Bronnta
    15/03/2018
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Landkreis Aichach-Friedberg
An áit feidhmíochta
NUTS code: DE275 Aichach-Friedberg
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE275 Aichach-Friedberg
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45421141 Installation of partitioning
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
179,527.92 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
224,417.27 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
GyM 1140-BA3
Cur síos

Trockenbauarbeiten Mensa.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Landkreis Aichach-Friedberg
Seoladh poist: Münchener Str. 9
Baile: Aichach
Cód NUTS: DE275
Cód poist: 86551
Tír: DEU
Príomhsheoladh: https://my.vergabe.bayern.de
Leictreonach trí:
https://my.vergabe.bayern.de
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
01/02/2018 10:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
179,527.92 EUR
Luach conartha deiridh
224,417.27 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: A.S.T. Sommer GmbH
Seoladh poist: Rudolf-Diesel Straße 5
Baile: Kirchdorf am Inn
Cód poist: 84375
Tír: DEU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.