Publications Office of the EU
Ríocht Aontaithe, an-Béal Feirste: Medical consumables - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ríocht Aontaithe, an-Béal Feirste: Medical consumables

  • Foilsithe
    08/09/2017
  • Sprioc‑am
    06/10/2017
  • Oscailt na dtairiscintí
    06/10/2017
  • Bronnta
    16/01/2018
  • Inniu
    07/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Procurement and Logistics Service
An áit feidhmíochta
NUTS code: UKN0 Northern Ireland
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: United Kingdom
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33140000 Medical consumables
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,960,000.00 GBP
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,480,500.00 GBP
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
9
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Suction devices and tubing.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://etendersni.gov.uk
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
06/10/2017 15:30
Ceannaitheoirí
Western Health and Social Care Trust
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.