Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-München: Landscape architectural services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-München: Landscape architectural services

  • Foilsithe
    12/10/2022
  • Sprioc‑am
    11/11/2022
  • Bronnta
    17/02/2023
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Fraunhofer Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V.
An áit feidhmíochta
NUTS code: DE21N Weilheim-Schongau
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
71420000 Landscape architectural services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
65,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
65,000.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
70-00212-3900-G Objektplanung Freianlagen
Cur síos

Durchführung von Bauplanungsleistungen Objektplanung Freianlagen für Fraunhofer ITMP-IIP , Penzberg - Neubaumaßnahme,
Gesamtkosten KG 200-700 (ohne Erstausstattung) max. 14.200.000 netto (ohne Mehrwertsteuer) gemäß II.2.4)
Die Umsetzung des Vorhabens erfolgt im ZBau-Verfahren inkl. Erstellung einer Antrags- und Bauunterlage sowie Wahrnehmung
Konzeptgespräches mit den Zuwendungsgebern.
Festpreisvertrag! Honorar gemäß HOAI entsprechend den Musterverträgen der RBBau. Stufenweise Beauftragung der Leistungsphasen 2-4 und 5-8 HOAI entsprechend den Musterverträgen der RBBau. Beauftragung LPH 5-8 frühestens bei Eingang der genehmigten Antrags- und Bauunterlage.
Honorarzone (§40 HOAI): 3, Honorarsatz (§40 HOAI): Mindestsatz
Höhe der Nebenkosten: 0,04
Der Umbauzuschlag beträgt (%): keiner
Die mitzuverarbeitende Bausubstanz wird wie folgt vergütet: Keine mitzuverarbeitende Bausubstanz.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/ccc746e1-477c-4368-b1ca-36ed3771a71f
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
65,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
65,000.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Luska Freiraum GmbH
Seoladh poist: Sudetenlandstraße 75 / 77
Baile: Dachau
Cód poist: 85221
Tír: DEU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.