Publications Office of the EU
Poblacht na Seice-Sedlčany: Machine tools for milling metal - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poblacht na Seice-Sedlčany: Machine tools for milling metal

  • Foilsithe
    29/04/2016
  • Sprioc‑am
    14/06/2016
  • Oscailt na dtairiscintí
    14/06/2016
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
STROS – Sedlčanské strojírny, a.s.
An áit feidhmíochta
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
42637300 Machine tools for milling metal
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
11,500,000.00 CZK
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Předmětem zakázky je dodávka CNC frézky na ozubení. Podrobné vymezení předmětu zakázky je uvedeno v zadávací dokumentaci, která je zveřejněna na profilu zadavatele.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
14/06/2016 10:30
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
11,500,000.00 CZK
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.