Publications Office of the EU
Iodáil, an-Avellino: Magnetic resonance unit - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iodáil, an-Avellino: Magnetic resonance unit

  • Foilsithe
    30/05/2014
  • Sprioc‑am
    29/07/2014
  • Oscailt na dtairiscintí
    31/07/2014
  • Bronnta
    13/04/2015
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Azienda Ospedaliera San Giuseppe Moscati
An áit feidhmíochta
NUTS code: ITF34 Avellino
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33111610 Magnetic resonance unit
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,622,500.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,517,388.15 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
N. GARA 5611160 - CIG 57700972AD
Cur síos

Fornitura ed installazione di una risonanza magnetica.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
31/07/2014 09:30
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
1,622,500.00 EUR
Luach conartha deiridh
1,517,388.15 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: R.T.I. Siemens SpA (capogruppo) — Technoprject Srl (mandante)
Seoladh poist: Viale Piero e Alberto Pirelli 10
Baile: Milano
Cód poist: 20126
Tír: ITA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.