Publications Office of the EU
Modhnú ar an gcoimisiún don chuideachta phoiblí Navarra de Servicios y Tecnologías, S.A. (Nasertic), ar an obair chúnaimh theicniúil d’oifig shonraí rialtais Navarre. Réimsí teicneolaíochta, nuálaíochta, cultúir sonraí agus eitice. (EXP. 0005-0402-2022-000035) - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Modhnú ar an gcoimisiún don chuideachta phoiblí Navarra de Servicios y Tecnologías, S.A. (Nasertic), ar an obair chúnaimh theicniúil d’oifig shonraí rialtais Navarre. Réimsí teicneolaíochta, nuálaíochta, cultúir sonraí agus eitice. (EXP. 0005-0402-2022-000035)

  • Bronnta
    14/05/2024
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Dirección General de Telecomunicaciones y Digitalización
An áit feidhmíochta
NUTS code: anyw
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES220 Navarra
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
236,542.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
0005-MC08-2024-000008
Cur síos

Rún 216E/2024, an 30 Aibreán, ón Ard-Stiúrthóir Teileachumarsáide agus Digiteála, lena leasaítear an coimisiún don chuideachta phoiblí Navarra de Servicios y Tecnologías, S.A. (NASERTIC), maidir leis an obair chúnaimh theicniúil d’Oifig Rialtas Navarre. Réimsí Teicneolaíochta, Nuálaíochta, Cultúir Sonraí agus Eitice faoi chuimsiú an Phlean Téarnaimh, Claochlaithe agus Athléimneachta (C11.I3 MRR).

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Níl fáil air
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: cost
Cur síos: El presente anuncio se refiere a una ampliación de encargo realizado a un ente instrumental de la Administración de la Comunidad Foral de Navarra, cuyo régimen jurídico se deriva del artículo 8 de la Ley Foral 2/2018, de 13 de abril, de Contratos Públicos, y del Decreto Foral 23/2014, de 19 de febrero, por el que se regulan los encargos a entes instrumentales. La ampliación ha sido autorizada mediante "RESOLUCIÓN 216E/2024, de 30 de abril, del Director General de Telecomunicaciones y Digitalización, por la que se modifica el encargo a la empresa pública Navarra de Servicios y Tecnologías, S. A. (NASERTIC), de los trabajos de asistencia técnica para la Oficina del Dato de Gobierno de Navarra. Áreas de Tecnología, Innovación, de Cultura de los Datos y Ética en el marco del Plan de Recuperación, Transformación y Resiliencia (C11.I3 MRR)".
Ualú (céatadán, beacht) :
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
236,542.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: NAVARRA DE SERVICIOS Y TECNOLOGÍAS, S.A.
Seoladh poist:
Baile: Pamplona
Cód poist: 31012
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.