Publications Office of the EU
Pholainn, an-Kraków: Bridge renewal construction work - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pholainn, an-Kraków: Bridge renewal construction work

  • Foilsithe
    08/09/2021
  • Sprioc‑am
    14/10/2021
  • Oscailt na dtairiscintí
    14/10/2021
  • Bronnta
    28/03/2022
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Skarb Państwa - Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad, Prowadzący postępowanie: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Krakowie
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL21 Małopolskie
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL21 Małopolskie
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45221119 Bridge renewal construction work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
25,000,000.00 PLN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
99,060,637.00 PLN
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
5
Uimhir thagartha na tairisceana
O.KR.D-3.2411.8.2021
Cur síos

Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umów ramowych na roboty budowlane w zakresie bieżącego utrzymania obiektów inżynierskich zlokalizowanych w ciągu dróg krajowych administrowanych przez Oddział w Krakowie GDDKiA z podziałem na części:
Część nr 1 – Rejon Kraków,
Część nr 2 - Rejon Nowy Sącz,
Część nr 3 - Rejon Nowy Targ,
Część nr 4 - Rejon Tarnów,
Część nr 5 - Rejon Wadowice.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Skarb Państwa - Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad, Prowadzący postępowanie: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Krakowie
Seoladh poist: ul. Mogilska 25
Baile: Kraków
Cód NUTS: PL21
Cód poist: 31-542
Tír: POL
Teagmhálaí: Anna Kaczor
Príomhsheoladh: www.gddkia.gov.pl
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for one or more lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le several oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
14/10/2021 11:15
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.