Publications Office of the EU
Pholainn, an-Łódź: Medical gases - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Pholainn, an-Łódź: Medical gases

  • Foilsithe
    09/03/2018
  • Sprioc‑am
    24/04/2018
  • Curtha ar ceal
    13/02/2019
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Canceled
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi – Centralny Szpital Weteranów
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
24111500 Medical gases
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,787,690.00 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
96/97/PN/ZP/D/2018
Cur síos

Pakiet nr 1 - gazów medycznych z dzierżawą niezbędnego sprzętu
Pakiet nr 2 – izotopu jodu

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi – Centralny Szpital Weteranów
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: PL
Seoladh poist: ul. Żeromskiego 113
Baile: Łódź
Cód NUTS: PL711
Cód poist: 90-549
Tír: POL
Teagmhálaí: Marcin Brejnak
Príomhsheoladh: http://uskwam.umed.lodz.pl/
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
24/04/2018 11:00
An áit feidhmíochta
Cód CPV

24111500 - Medical gases

09344000 - Radio-isotopes

33600000 - Pharmaceutical products

33000000 - Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products

Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.