Publications Office of the EU
„Dostawa sprzętu specjalistycznego” na potrzeby realizacji zadania pn.: „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie techniki dentystycznej” - III - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

„Dostawa sprzętu specjalistycznego” na potrzeby realizacji zadania pn.: „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie techniki dentystycznej” - III

  • Foilsithe
    17/06/2025
  • Sprioc‑am
    01/07/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    01/07/2025
  • Bronnta
    19/08/2025
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Szkoła Policealna Techniki Dentystycznej w Łodzi, Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 159, 92-332 Łódź
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33100000 Medical equipments
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
649,593.50 PLN
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
ZP.271.6.2025
Cur síos

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zdania pn.: „Dostawa sprzętu specjalistycznego” na potrzeby realizacji zadania pn.: „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie techniki dentystycznej” - III. 2. Zadanie realizowane jest w ramach Umowy o objęcie przedsięwzięcia wsparciem z planu rozwojowego dotycząca realizacji przedsięwzięcia w ramach Konkursu pt. Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU), realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVEs). 3. Ze względu na obszerny opis - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, szczegóły dostawy, gwarancji itp., zawarte są w Załączniku Nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia – Parametry Techniczne (dalej zwany „OPZ”) w podziale na dwie części zamówienia. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części zamówienia. 4. Przedmiot zamówienia, w podziale na dwie części zamówienia obejmuje, w szczególności dla Części Nr 1: dostawę sprzętu i wyposażenia specjalistycznego. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa do siedziby Zamawiającego nowego, nie powystawowego sprzętu, w szczególności: drukarka 3D, kuweta do drukarki 3D, laptop, mikrosilnik protetyczny, myjka wydruków 3D, odlewnia indukcyjna, oprogramowanie CAD, skanery laboratoryjne, urządzenia do formowania wgłębnego, urządzenie do końcowej polimeryzacji wydruków 3D oraz dla Części Nr 2: dostawę instrumentów oraz akcesoriów, lampy LED do kompozytu, lampy wstępnej do kompozytu. 5. Wykonawca, zobowiązany jest załączyć do OFERTY w szczególności Załącznik Nr 2 do SWZ - OPZ / Parametry techniczne uzupełniony zgodnie z wymaganiami Zamawiającego. 6. Brak złożenia Zał. Nr 2 do SWZ, stanowi brak możliwości oceny oferty a tym samym podstawę odrzucenia oferty z postępowania. 7. Kod CPV: 33100000 Urządzenia medyczne, 33126000-9 – urządzenia stomatologiczne 8. Dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać instrukcje obsługi w języku polskim (i ile są wymagane), legitymować się stosownymi dokumentami, o których mowa w SWZ, musi być objęty co najmniej okresem gwarancji - określonym dla danego urządzenia, sprzętu, wyposażenia, określonym w załączniku Nr 2. Zamawiający przewiduje zastosowanie w niniejszym postępowaniu postanowienia art. 139 ustawy Pzp tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu. Uwaga: Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu, spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (tj. JEDZ). 2.1. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie w okresie do 40 dni od dnia podpisania umowy. Wykonawca może skrócić termin wykonania zamówienia maksymalnie o 20 dni. Skrócenie terminu wykonania zamówienia stanowi jedno z kryterium oceny oferty. Skrócenie terminu wykonania zamówienia określa Wykonawca w dniach - w formularzu ofertowym – załącznik nr 1 do SWZ, wpisując o ile dni skraca termin realizacji zamówienia w stosunku do terminu maksymalnego. 2.2. Zamawiający wymaga udzielenia okresu gwarancji na przedmiot zamówienia, zgodnie z okresem wskazanym w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia dla danego urządzenia. Okres gwarancji jest liczony od dnia podpisania protokołu odbioru przedmiotu umowy. 2.3. Zamawiający wymaga udzielenia okresu rękojmi na przedmiot zamówienia zgodnego z okresem udzielonej gwarancji jakości. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://ezamowienia.gov.pl
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://ezamowienia.gov.pl
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
01/07/2025 09:30
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.