Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Clermont Ferrand: Road construction works - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Clermont Ferrand: Road construction works

  • Bronnta
    05/11/2021
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Conseil départemental du PUY-DE-DOME
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45233120 Road construction works
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
538,863.15 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

RD 906 Travaux en traverse de NERONDE S/DORE

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
Ceannaitheoirí
Commune de NERONDE S/DORE
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
538,863.15 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: COLAS FRANCE
Seoladh poist:
Baile: GERZAT
Cód poist:
Tír: FRA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.