Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Sainte-Suzanne: Ancillary works for electricity power lines - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Fhrainc, an-Sainte-Suzanne: Ancillary works for electricity power lines

  • Foilsithe
    21/01/2017
  • Sprioc‑am
    22/02/2017
  • Oscailt na dtairiscintí
    27/02/2017
  • Bronnta
    02/11/2017
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Sidelec Réunion
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRY40 La Réunion
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45232200 Ancillary works for electricity power lines
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
10,200,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
57,792,220.77 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
7
Uimhir thagartha na tairisceana
20170003
Cur síos

Marchés à bons de commande en application des articles 78 IV et 80 du Décret nº 2016-360 du 25.3.2016, pour l'exécution de travaux d'électrification rurale (extension, renforcement et enfouissement), en aérien et en souterrain y compris si nécessaire la construction ou la modification de poste de transformation.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Sidelec Réunion
Seoladh poist: 10 rue Transversal du Bel Air
Baile: Sainte-Suzanne
Cód NUTS: FR940
Cód poist: 97441
Tír: FRA
Príomhsheoladh: http://www.sidelec.re
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le several oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
27/02/2017 09:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.