Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Toulon: Cleaning services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Toulon: Cleaning services

  • Foilsithe
    19/06/2020
  • Sprioc‑am
    31/07/2020
  • Oscailt na dtairiscintí
    03/08/2020
  • Bronnta
    03/11/2020
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Mindef/EMA/DC SCA/PFAF SE
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRL05 Var
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90910000 Cleaning services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
3,571,320.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
3,724,800.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
DAF_2020_000844
Cur síos

Nettoyage des locaux, de la vitrerie, prestations de plonge (laverie) nettoyage des locaux de plonge et de restauration de divers organismes militaires relevant du groupement de soutien de la base de défense de Marseille/Aubagne (soutien courant) et des bâtiments hébergement et hôtellerie gérés par les Établissements publics administratifs (EPA sur fonds propres) le cercle mess de la base de défense de Marseille/Aubagne et le cercle mixte de la légion étrangère situé à Aubagne — trois postes. Les informations relatives aux prestations forfaitaires à effectuer ainsi qu'au nombre de repas servis dans tous les centres de restauration sont mentionnées dans les CT et les volets A à C du CCTP.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
http://www.marches-publics.gouv.fr
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
03/08/2020 09:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
3,571,320.00 EUR
Luach conartha deiridh
3,724,800.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Atalian Proprété PACA
Seoladh poist: 151 avenue des Aygalades
Baile: Marseille
Cód poist: 13015
Tír: FRA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.