Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Carpentras: Tyres for heavy/light-duty vehicles - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Fhrainc, an-Carpentras: Tyres for heavy/light-duty vehicles

  • Foilsithe
    07/07/2023
  • Sprioc‑am
    08/09/2023
  • Bronnta
    12/04/2024
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Communauté d'agglomération Ventoux Comtat Venaissin
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRL06 Vaucluse
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRL06 Vaucluse
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
34350000 Tyres for heavy/light-duty vehicles
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
272,000.00 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
2023-26
Cur síos

le présent accord-cadre a pour objet la fourniture de pneumatiques et la réalisation de prestations associées, afin de répondre aux besoins du parc automobile de la Cove (véhicules légers et utilitaires, véhicules lourds et engins).
Il s'agit de permettre à la Cove de disposer de façon continue de véhicules équipés de pneumatiques en état optimal d'utilisation.
Le marché prévoit ainsi pour tous les véhicules et engins motorisés de la Cove :
†' La fourniture en pneumatiques et en accessoires (lots 1 et 2)
â†' Les prestations de suivi, (lots 1 et 2),
â†' Les prestations d'entretien, de montage, de réparation et de dépannage (lot 1)

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://lacove.e-marchespublics.com
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for one lot only
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.