Publications Office of the EU
Varovanje z varnostniki na objektih Centralne čistilne naprave Domžale- Kamnik - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Varovanje z varnostniki na objektih Centralne čistilne naprave Domžale- Kamnik

  • Foilsithe
    11/05/2026
  • Sprioc‑am
    08/06/2026
  • Oscailt na dtairiscintí
    08/06/2026
  • Bronnta
    22/06/2026
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
JAVNO PODJETJE CENTRALNA ČISTILNA NAPRAVA DOMŽALE - KAMNIK d.o.o.
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: SI041 Osrednjeslovenska
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
79713000 Guard services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
450,000.00
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
JN CČN 9/26
Cur síos

Predmet naročila je izvajanje fizičnega varovanja z varnostniki vseh objektov na naslovu JAVNO PODJETJE CENTRALNA CISTILNA NAPRAVA DOMŽALE - KAMNIK d.o.o., Študljanska cesta 91, Domžale. Obseg varovanja zajema lokacijo znotraj zaključenih površin JP CČN Domžale-Kamnik.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=73479
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=73479
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
08/06/2026 11:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: Najnižja cena.
Ualú (céatadán, beacht) : 1.0000
Luach measta
450,000.00
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: SINTAL podjetje za varovanje, intervencije in storitve, d.o.o.
Seoladh poist:
Baile: Ljubljana
Cód poist: 1000
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.