Publications Office of the EU
Phortaingéil, an-Ponta Delgada: Public road transport services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Phortaingéil, an-Ponta Delgada: Public road transport services

  • Foilsithe
    01/09/2020
  • Sprioc‑am
    26/09/2020
  • Oscailt na dtairiscintí
    28/09/2020
  • Bronnta
    11/11/2020
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Fundo Regional dos Transportes Terrestres, I. P. R. A.
An áit feidhmíochta
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
60112000 Public road transport services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
3,223,500.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
CPI/2/2020
Cur síos

Prestação de serviços de transporte regular coletivo de passageiros de Santa Maria.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Fundo Regional dos Transportes Terrestres, I. P. R. A.
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 510209718
Seoladh poist: Rua João Melo Abreu, 3
Baile: Ponta Delgada
Cód NUTS: PT200
Cód poist: 9504-530
Tír: PRT
Príomhsheoladh: https://portal.azores.gov.pt/web/frtt
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
28/09/2020 09:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
3,223,500.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Varela & CA., Lda.
Seoladh poist:
Baile: São Miguel
Cód poist:
Tír: PRT

Ainm oifigiúil: Caetano, Raposo e Pereiras, Lda.
Seoladh poist:
Baile: São Miguel
Cód poist:
Tír: PRT

Ainm oifigiúil: Auto Viação Micaelense, Lda.
Seoladh poist:
Baile: São Miguel
Cód poist:
Tír: PRT
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.