Publications Office of the EU
Obair dín - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Obair dín

  • Bronnta
    29/02/2024
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Kreisausschuss des Landkreises Darmstadt-Dieburg für den Eigenbetrieb Da-Di-Werk Gebäude
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE711 Darmstadt, Kreisfreie Stadt
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45260000 Roof works and other special trade construction works
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
69,193.75 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
23-2-009/23007233/A23/DA
Cur síos

Príomhchainníochtaí in LV ‘Obair dín i bhfoirgnimh atá ann cheana 004 agus 005 (an tSualainn agus Buxbaumbau)’: - Clúdach dín a scartáil leis an Ríocht Aontaithe (neamhualaithe): 307 m2 - Clúdach stroighne snáithíní roctha a athchóimeáil leis an Ríocht Aontaithe: thart ar 307 m2 - obair phluiméireachta, bileog gléasta gáitéir, gáitéir dín ar fuaidreamh: 50 - Píopa báistí DN70: 31 m - stiall solais nua dín gléasta l/b thart ar 3, 75/1,10m, h= 55 cm: 1 phíosa amháin

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Níl fáil air
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
Modh bronnta
Preis
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
69,193.75 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Erich Vogler GmbH & Co. Industriebedachungen und Flachdachbau KG
Seoladh poist:
Baile: Frankfurt am Main
Cód poist: 60488
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.