Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Dresden: Training facilities building - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Ghearmáin, an-Dresden: Training facilities building

  • Foilsithe
    15/03/2019
  • Sprioc‑am
    12/04/2019
  • Curtha ar ceal
    13/05/2019
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Canceled
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Landeshauptstadt Dresden, GB Stadtentwicklung, Bau, Verkehr und Liegenschaften, Amt f. Hochbau u. Immobilienverwaltung
An áit feidhmíochta
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45214800 Training facilities building
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
544,000.72 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Tá an nós imeachta dúnta
Uimhir thagartha na tairisceana
2019-65-00060
Cur síos

Fachlos 06 Fassade Vorhangfassade.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
www.evergabe.de
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
12/04/2019 15:00
An áit feidhmíochta
Cód CPV

45214800 - Training facilities building

45400000 - Building completion work

45320000 - Insulation work

Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
544,000.72 EUR
Luach conartha deiridh
Tá an nós imeachta dúnta
Conradh a bhronnadh
Tá an nós imeachta dúnta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.