Publications Office of the EU
Bhulgáir, an-Blagoevgrad: Electricity - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bhulgáir, an-Blagoevgrad: Electricity

  • Foilsithe
    29/05/2019
  • Sprioc‑am
    01/07/2019
  • Curtha ar ceal
    02/08/2019
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Canceled
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Управителят на НОИ чрез Илиан Георгиев — директор на ТП на НОИ — Благоевград
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: BG413 Благоевград
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
09310000 Electricity
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
121,800.00 BGN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Tá an nós imeachta dúnta
Uimhir thagartha na tairisceana
01-2019-1015-01-80
Cur síos

Предмет на настоящата обществена поръчка е доставка на нетна електрическа енергия и избор на координатор на балансираща група за административната сграда на ТП на НОИ — Благоевград. Процедурата се провежда с цел избор на доставчик на нетна електрическа енергия, координатор на стандартна балансираща група, пълно администриране на информационния поток с „ЧЕЗ Разпределение България“ АД и „Електроенергиен системен оператор“ ЕАД, както и поемане на разходите за небаланси на обект: ТП на НОИ — гр. Благоевград, ул. „Тракия“ № 1, включително и изнесени работни места /ИРМ/ в гр. Разлог, пл. „Преображение“ № 1, ет. 6, гр. Сандански, бул. „Свобода“ № 3.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Управителят на НОИ чрез Илиан Георгиев — директор на ТП на НОИ — Благоевград
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 1210825210017
Seoladh poist: ул. „Тракия“ № 1
Baile: Благоевград
Cód NUTS: BG413
Cód poist: 2700
Tír: BGR
Teagmhálaí: Гергана Кафтанова
Príomhsheoladh: WWW.NOI.BG
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
02/07/2019 10:30
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
121,800.00 BGN
Luach conartha deiridh
Tá an nós imeachta dúnta
Conradh a bhronnadh
Tá an nós imeachta dúnta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.