Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Toulouse: Road construction works - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Toulouse: Road construction works

  • Foilsithe
    05/10/2022
  • Sprioc‑am
    10/11/2022
  • Oscailt na dtairiscintí
    10/11/2022
  • Bronnta
    15/02/2023
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
conseil Départemental Haute-Garonne
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45233120 Road construction works
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
3,600,000.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
22cd310193
Cur síos

accord-Cadre à bons de commande avec un minimum de 600 000 euro(s) et un maximum de 3 600 000 euro(s) (H.T.).

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://haute-garonne.marches-publics.info
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
10/11/2022 16:30
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
3,600,000.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: eiffage Route Grand-Sud - etablissement Midi-Pyrénées
Seoladh poist: zi De La Madeleine
Baile: Flourens
Cód poist: 31130
Tír: FRA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.