Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Le Havre: Site-development work - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Le Havre: Site-development work

  • Foilsithe
    26/10/2020
  • Sprioc‑am
    30/11/2020
  • Bronnta
    01/07/2021
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
GPMH au Havre
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45111291 Site-development work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
16,396,345.20 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
20BTP22
Cur síos

Le Grand Port Maritime du Havre a pour projet de remembrer une plate-forme existante pour charges lourdes. Dans ce cadre, la présente consultation a pour objet la réalisation d'un terre-plein de stockage, de circulation et de manutention d'environ 12,5 ha ainsi que la réalisation des études d'exécution associées.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2020_PLq9S5DGWC&v=1&selected=0
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
16,396,345.20 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Eiffage GC Infra Linéaires ETS Tinel
Seoladh poist: 173 route de Mirville
Baile: Bolbec
Cód poist: 76210
Tír: FRA

Ainm oifigiúil: Eurovia Haute Normandie
Seoladh poist: 5 rue de la Plaine
Baile: Gonfreville-l'Orcher
Cód poist: 76700
Tír: FRA

Ainm oifigiúil: Terrassements Derrey
Seoladh poist: 204 route des Entreprises
Baile: Oudalle
Cód poist: 76430
Tír: FRA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.