Publications Office of the EU
Pholainn, an-Katowice: Document management software package - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pholainn, an-Katowice: Document management software package

  • Foilsithe
    15/07/2015
  • Sprioc‑am
    21/08/2015
  • Curtha ar ceal
    09/09/2015
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Curtha ar ceal
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Województwo Śląskie
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL22A Katowicki
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
48311000 Document management software package
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
30,456.00 PLN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Tá an nós imeachta dúnta
Uimhir thagartha na tairisceana
OP-ZP.272.3.00086.2015.AG
Cur síos

Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania komputerowego wraz z licencją na użytkowanie dla potrzeb wydawania dokumentów na wykonywanie krajowego transportu drogowego oraz publicznego transportu zbiorowego (3 stanowiska).
Za oprogramowanie dla potrzeb wydawania dokumentów na wykonywanie krajowego transportu drogowego oraz publicznego transportu zbiorowego uznaje się oprogramowanie posiadające następujące cechy:
1) oprogramowanie umożliwiające:
a) obsługę przewoźników zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (tekst jednolity Dz. U. z 2013 r. poz. 1414, z późn. zm. – zwana dalej u.t.d) oraz ustawą z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2011 r. Nr 5 poz. 13, z późn. zm. – zwana dalej p.t.z),
b) wydawanie dokumentów związanych z transportem, zarzadzanie transportem publicznym oraz wykonywanie raportów oraz kompleksowych analiz,
c) wydawanie (drukowanie) zezwoleń na wykonywanie przewozów (ustawa u.t.d. / rozporządzenie Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 6 marca 2014 r. w sprawie wzorów zezwoleń na wykonywanie krajowych i międzynarodowych przewozów drogowych osób oraz wypisów z zezwoleń [Dz. U. z 2014 poz. 402]),
d) wydawanie (drukowanie) zaświadczeń operatorom publicznego transportu zbiorowego (ustawa p.t.z / Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 23 lutego 2011 r. w sprawie wysokości opłat za wydanie dokumentów związanych z wykonywaniem publicznego transportu zbiorowego oraz wzorów tych dokumentów [Dz. U. z 2011 r., Nr 40, poz. 205]),
e) wydawanie (drukowanie) potwierdzeń zgłoszenia przewozów w publicznym transporcie zbiorowym (ustawa p.t.z / Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 23 lutego 2011 r. w sprawie wysokości opłat za wydanie dokumentów związanych z wykonywaniem publicznego transportu zbiorowego oraz wzorów tych dokumentów [Dz. U. z 2011 r., Nr 40, poz. 205]),
f) planowanie i rejestrowanie wykonanych kontroli, których obowiązek wynika z ustawy o transporcie drogowym i ustawy o publicznym transporcie zbiorowym,
g) rejestrowanie i śledzenie składanych wniosków i korespondencji z przedsiębiorcami,
h) automatyczną kontrolę opłat za wydawane dokumenty. Przez automatyczną kontrolę opłat Zamawiający rozumie:
— naliczanie wysokości opłat za wydawane dokumenty zgodnie z przepisami prawa w tym zakresie: Rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 6 sierpnia 2013 r. w sprawie wysokości opłat za czynności administracyjne związane z wykonywaniem przewozu drogowego oraz za egzaminowanie i wydanie certyfikatu kompetencji zawodowych (Dz. U. z dnia 12 sierpnia 2013 r.), Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 23 lutego 2011 r. w sprawie wysokości opłat za wydanie dokumentów związanych z wykonywaniem publicznego transportu zbiorowego oraz wzorów tych dokumentów (Dz. U. z 2011 r., Nr 40, poz. 205) lub przepisami zastępującymi powyższe;
— monitorowanie uniemożliwiające wydawanie dokumentów bez przedstawienia dowodu opłaty;
— ewidencjonowanie dowodów opłaty;
i) przypominanie o dokumentach, których ważność wygasa,
j) realizację zadań związanych z wydawaniem decyzji administracyjnych zgodnie z wymaganiami Kodeksu postępowania administracyjnego (tekst jednolity Dz. U. z 2013, poz. 267, z późn. zm.). Realizacja zadań związanych z wydawaniem decyzji administracyjnych dotyczy monitorowania terminu rozpatrzenia danej sprawy zgodnie z wymogami w.w. kodeksu, wraz z możliwością przedłużenia tego terminu”.
k) rejestrowanie historii zmian w systemie z identyfikacją osób, które ich dokonały,
l) generowanie raportów,
m) zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa danych.
2) Oprogramowanie powinno zapewniać możliwość korzystania bez ograniczenia w czasie, tj. bez konieczności wnoszenia okresowych opłat licencyjnych.
3) Oprogramowanie musi umożliwiać import danych z bazy danych w formacie DBF, wygenerowanej z posiadanego przez Zamawiającego programu „Licencje, Zezwolenia i Zaświadczenia na Przewóz Osób i Rzeczy” firmy Informica Sp. z o.o.
4) Oprogramowanie powinno posiadać zgodnie z ofertą Wykonawcy, jednak nie mniej niż 36 miesięczną subskrypcję nadzoru autorskiego i serwisu dla każdej z licencji oprogramowania zapewniająca minimum:
— aktualizacje do najnowszych wersji oprogramowania, zwiększających ich funkcjonalność oraz dostosowanych do aktualnie obowiązującego stanu prawnego obowiązującego w Rzeczypospolitej Polskiej, wykorzystywanych lub mających zastosowanie w oprogramowaniu,
— pomoc techniczną pozwalającą szybko rozwiązać problemy dotyczące instalacji i konfiguracji oprogramowania,
— pozostałą pomoc techniczną, w tym usuwanie usterek i awarii oprogramowania objętego umową i wynikających z winy Wykonawcy.
Szczegółowe warunki dot. subskrypcji nadzoru autorskiego i serwisu dla każdej z licencji oprogramowania zawarte są w § 5 wzoru umowy (załącznik nr 2 do siwz).

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
30,456.00 PLN
Luach conartha deiridh
Tá an nós imeachta dúnta
Conradh a bhronnadh
Tá an nós imeachta dúnta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.