Publications Office of the EU
Comhaontú seirbhíse: Aonad aerála agus athsholáthar scagaire - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Comhaontú seirbhíse: Aonad aerála agus athsholáthar scagaire

  • Foilsithe
    28/02/2024
  • Sprioc‑am
    27/03/2024
  • Bronnta
    13/05/2024
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Lidingö stad
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: SE110 Stockholms län
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
42514310 Air filters
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
17,000,000.00 SEK
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Cumhdaítear leis an gcreat-chomhaontú maoirseacht, cothabháil aonaid aerála Chathair Lidingö agus athsholáthar scagairí.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: ceadaithe
allowed
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Cód CPV

42514310 - Air filters

45330000 - Plumbing and sanitary works

45331000 - Heating, ventilation and air-conditioning installation work

50000000 - Repair and maintenance services

45000000 - Construction work

Modh bronnta
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos:
Ualú (céatadán, beacht) :
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
17,000,000.00 SEK
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Bravida Sverige AB
Seoladh poist:
Baile: Årsta
Cód poist: 12040
Tír:
Ainm oifigiúil: Gunnar Karlsen Sverige AB
Seoladh poist:
Baile: Luleå
Cód poist: 973 46
Tír:
Ainm oifigiúil: Peter Sotare, Peter Schlein-Andersen Aktiebolag
Seoladh poist:
Baile: Stockholm
Cód poist: 11662
Tír:
Ainm oifigiúil: Property Maintenance Sverige AB
Seoladh poist:
Baile: BANDHAGEN
Cód poist: 12459
Tír:
Ainm oifigiúil: Uni-vent Rör AB
Seoladh poist:
Baile: ÄLVSJÖ
Cód poist: 125 71
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.