Publications Office of the EU
Bhulgáir, an-Sóifia: Repair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatus - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bhulgáir, an-Sóifia: Repair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatus

  • Foilsithe
    13/06/2014
  • Sprioc‑am
    21/07/2014
  • Oscailt na dtairiscintí
    22/07/2014
  • Bronnta
    26/09/2014
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Министерство на околната среда и водите
An áit feidhmíochta
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
50410000 Repair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatus
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
83,333.00 BGN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
68,000.00 BGN
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
4
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Предметът на настоящата обществена поръчка е „Сервизно обслужване на атомно-абсорбционни спектрометри“.
Поръчката обхваща сервизното обслужване, поддръжка и ремонт на 11 броя атомно-абсорбционни спектрометри, служещи за определяне на тежки метали във води, въздух, почви, седименти и отпадъци в 11 лаборатории от системата на ИАОС съгласно утвърдени мониторингови планове и по искане на външни клиенти.
Сервизното обслужване включва следните дейности:
1) диагностика и отстраняване на възникнал проблем в работата на системата;
2) профилактика (почистване и тестване);
3) ремонт и подмяна на резервни части и консумативи.
Съобразно вида и модела на апаратите поръчката се състои от 4 (четири) самостоятелно обособени позиции, както следва:
— Обособена позиция № 1 — „Сервизно обслужване на атомно-абсорбционни спектометри модел Solar-Unicam-939 — 6 броя“;
— Обособена позиция № 2 — „Сервизно обслужване на атомно-абсорбционни спектометри модел Shimadzu AAS-660 — 2 броя“;
— Обособена позиция № 3 — „Сервизно обслужване на атомно-абсорбционни спектометри модел Analytic Jena — 2 броя“;
— Обособена позиция № 4 — „Сервизно обслужване на атомно-абсорбционни спектометри модел Solar Thermo Electron Corporation — 1 брой“.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for one or more lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
22/07/2014 11:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.