Publications Office of the EU
(ProVia ID-1062) Mobile Isolierölregeneration von Leistungstransformatoren und Löschspulen (Einstellung) - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

(ProVia ID-1062) Mobile Isolierölregeneration von Leistungstransformatoren und Löschspulen (Einstellung)

  • Curtha ar ceal
    18/02/2025
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Curtha ar ceal
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
ÖBB-Infrastruktur AG
An áit feidhmíochta
NUTS code: anyw
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: AT130 Wien
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
71600000 Technical testing, analysis and consultancy services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Tá an nós imeachta dúnta
Uimhir thagartha na tairisceana
ProVia-ID 1062
Cur síos

Die Transformatoren der ÖBB enthalten eine Ölmenge zwischen 10 und 32 Tonnen und die Löschspulen eine Ölmenge von ca. 6 Tonnen. Das eingesetzte Isolieröl ist unterschiedlichen Typs. In den KW und FU ist ein Drehstromanschluss mit mindestens 63A vorhanden. In den UW ist von max. 16A auszugehen (der tatsächlich im Werk vorhanden Stromanschluss wird im Zuge einer gemeinsamen Vor-Ort Besichtigung festgestellt). Im Vorfeld zu einem Abruf wird eine vorhandene Isolierölbefundung an den Auftragnehmer übermittelt. Aufgrund dieser Daten wird festgelegt, in welchem Ausmaß, das heißt wie viele Tagessätze (Pos. Regeneration Isolieröl) voraussichtlich erwartet werden. Es wird jede Anlage gemeinsam mit dem AN vor Leistungserbringung besichtigt. Die Bekanntmachung vergebener Aufträge dient ausschließlich der Einstellung des Prüfsystems "Mobile Isolierölregeneration von Leistungstransformatoren und Löschspulen" (ProVia ID-1062).

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Níl fáil air
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Níl fáil air
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
Tá an nós imeachta dúnta
Conradh a bhronnadh
Tá an nós imeachta dúnta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.