Publications Office of the EU
Iorua, an-Osló: Runway construction works - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iorua, an-Osló: Runway construction works

  • Foilsithe
    09/03/2018
  • Sprioc‑am
    13/04/2018
  • Oscailt na dtairiscintí
    13/04/2018
  • Bronnta
    31/05/2018
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Norges Vassdrags- og Energidirektorat (NVE)
An áit feidhmíochta
NUTS code: NO074 Troms og Finnmark/Romsa ja Finnmárku/Tromssa ja Finmarkku
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: NO Norge
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45235200 Runway construction works
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
959,500.00 NOK
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

NVE is responsible for monitoring several unstable mountain areas in Troms. We currently monitor unstable areas by Nordnes in Kåfjord municipality VNE requires 1 permanent landing place and 3 portable landing places. Tenders shall include both types of landing places. NVE reserves the right to adjust the number of Units, subject to financing. The estimated need is for 4 1 landing places at a later date. The Contract shall include an option for the procurement of more landing places.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://permalink.mercell.com/82110943.aspx
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
13/04/2018 12:00
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
959,500.00 NOK
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Tromsø Stålindustri as
Seoladh poist: Postboks 526
Baile: Tromsø
Cód poist: 9256
Tír: NOR
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.