Publications Office of the EU
Ísiltír, an-An Háig: Market research services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ísiltír, an-An Háig: Market research services

  • Foilsithe
    12/09/2018
  • Sprioc‑am
    25/10/2018
  • Oscailt na dtairiscintí
    25/10/2018
  • Bronnta
    11/02/2019
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Ministerie van Economische Zaken en Klimaat, Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO)
An áit feidhmíochta
NUTS code: NL Nederland
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: NL Nederland
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
79310000 Market research services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,700,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
3,400,000.00 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
201805028
Cur síos

Het Centrum tot Bevordering van de Import uit ontwikkelingslanden (CBI) heeft als doel om Midden- en Klein Bedrijf (MKB) uit ontwikkelingslanden met de Europese markt in contact te brengen, om ze duurzame economische ontwikkeling in die landen te stimuleren.
Met deze aanbesteding zoeken wij marktonderzoekers voor studies gericht om de ontwikkelingen en trends op de Europese markt te analyseren.
Het betreft de volgende percelen:
1. Natuurlijke Ingrediënten (Natuurlijke Ingrediënten voor Gezondheidsproducten; Natuurlijke Ingrediënten voor Cosmetica; Natuurlijke Voedseladditieven)
2. Verwerkt Agrofood (Verwerkt Fruit en Verwerkte Groente en Noten; Kruiden en Specerijen; Granen, Peulvruchten en Oliezaden)
3. Koffie en Cacao
4. Verse Groente en Fruit
5. Vis en Zeevruchten
6. Toerisme
7. Outsourcing
8. Apparel
9. Woon- en Huisdecoratie en Huishoudtextiel

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Ministerie van Economische Zaken en Klimaat, Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO)
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 12024663
Seoladh poist: Prinses Beatrixlaan 2
Baile: Den Haag
Cód NUTS: NL
Cód poist: 2595 AL
Tír: NLD
Teagmhálaí: Henk Ballering
Príomhsheoladh: http://www.rvo.nl
Leictreonach trí:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/a5cb86e6302efb2d9ee49ab3aa4f4b58
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le several oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
25/10/2018 13:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.