Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Valence: Potatoes and dried vegetables - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Valence: Potatoes and dried vegetables

  • Foilsithe
    17/11/2023
  • Sprioc‑am
    13/12/2023
  • Oscailt na dtairiscintí
    14/12/2023
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
centre Hospitalier de Valence
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRK23 Drôme
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRK23 Drôme
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
03212000 Potatoes and dried vegetables
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
820,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

la consultation est lancée par l'établissement support du Groupement Hospitalier de Territoire (Ght) Drôme Ardèche Vercors conformément aux dispositions de l'article R.6132-16 du Code de la santé publique.---la présente consultation concerne les établissements parties suivants :-Centre hospitalier Drôme Vivarais,-Centre hospitalier de Crest-Restauration Nord-Drôme (Gcs Rnd)---La procédure de passation du marché est une procédure formalisée au sens de l'article L2124-2 du Code de la commande publique, sous la forme d'un appel d'offres ouvert conformément aux dispositions l'article R2124-2, 1° du Code de la commande publique. Elle est notamment soumise aux dispositions des articles R2124-1, et R. 2161-2 à R. 2161-5 du Code de la commande publique

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
http://www.marches-publics.info/accueil.htm
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
14/12/2023 08:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
820,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.