Publications Office of the EU
Iodáil, an-Pistoia: Portfolio management services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iodáil, an-Pistoia: Portfolio management services

  • Foilsithe
    31/03/2018
  • Sprioc‑am
    21/05/2018
  • Curtha ar ceal
    06/06/2018
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Canceled
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Comune di Pistoia – Stazione Unica Appaltante
An áit feidhmíochta
NUTS code: ITI13 Pistoia
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ITI13 Pistoia
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
66140000 Portfolio management services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
3,565,303.72 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Tá an nós imeachta dúnta
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Indizione di gara ad evidenza pubblica per la cessione di n. 736 633 azioni — del valore nominale di 2,06 EUR cadauna — corrispondenti al 5,262 % del capitale della società Centrale del latte d’Italia S.p.A., di proprietà del Comune di Pistoia. Le azioni costituiscono la partecipazione azionaria complessiva del Comune di Pistoia Il valore a base d’asta è, pertanto, pari a 3 565 303,72 EUR (pari a 4,84 EUR per azione per 736 633 azioni). Non sono ammissibili, a pena di esclusione dell’offerente, offerte in diminuzione rispetto all’importo a base d’asta, ma soltanto pari o in aumento.Non sono ammesse offerte parziali, nemmeno nel caso di presentazione di offerta congiunta, né offerte condizionate o espresse in modo indeterminato o incomplete. Vedasi punto B — Oggetto della procedura e prezzo a base d’asta a pagina 3 e 4 dell'Avviso di gara.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Comune di Pistoia
Seoladh poist: Piazza Duomo 1
Baile: Pistoia
Cód NUTS: ITI13
Cód poist: 51100
Tír: ITA
Teagmhálaí: Andrea Niccolai
Príomhsheoladh: http://comune.pistoia.it
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
24/05/2018 10:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
3,565,303.72 EUR
Luach conartha deiridh
Tá an nós imeachta dúnta
Conradh a bhronnadh
Tá an nós imeachta dúnta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.