Publications Office of the EU
23637_Crosairí comhréidhe a nuachóiriú le córas comhtháite braite constaicí agus córas físanailísíochta agus faireachais a thabhairt isteach - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

23637_Crosairí comhréidhe a nuachóiriú le córas comhtháite braite constaicí agus córas físanailísíochta agus faireachais a thabhairt isteach

  • Bronnta
    28/11/2024
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
AB "Lietuvos geležinkeliai"
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: LT011 Vilniaus apskritis
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
35125000 Surveillance system
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
572,210.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
679636
Cur síos

Ní dhéanfar ábhar an tsoláthair a roinnt ina luchtóga, beidh ar an soláthróir, a dtabharfar cuireadh dó tairiscint a chur isteach, cainníocht/méid iomlán ábhar an tsoláthair a mholadh.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Níl fáil air
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
Ceannaitheoirí
AB „LTG Infra“ 
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Prekės garantijos terminas, mėnesiais
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
572,210.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: UAB Fima
Seoladh poist:
Baile: vilnius
Cód poist: 09120
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.