Publications Office of the EU
Ghréig, an-Αγ. Ι. Ρέντης: Tyres for buses - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghréig, an-Αγ. Ι. Ρέντης: Tyres for buses

  • Foilsithe
    21/09/2013
  • Sprioc‑am
    25/11/2013
  • Curtha ar ceal
    04/04/2014
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Curtha ar ceal
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níl fáil air
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
34352200 Tyres for buses
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
950,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Tá an nós imeachta dúnta
Uimhir thagartha na tairisceana
Διακήρυξη Νο 20/2012
Cur síos

Προμήθεια 3 800 τεμ. ελαστικών επισώτρων 275/70R 22.5 Tubelles Διακ. 20/2012

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
25/11/2013 11:00
An áit feidhmíochta
Níl fáil air
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
950,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
Tá an nós imeachta dúnta
Conradh a bhronnadh
Tá an nós imeachta dúnta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.