Publications Office of the EU
Sualainn, an t-Falun: Earthmoving and excavating machinery, and associated parts - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Sualainn, an t-Falun: Earthmoving and excavating machinery, and associated parts

  • Foilsithe
    29/04/2019
  • Sprioc‑am
    27/05/2019
  • Oscailt na dtairiscintí
    28/05/2019
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Falu Energi & Vatten AB
An áit feidhmíochta
NUTS code: SE312 Dalarnas län
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: SE Sverige
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
43200000 Earthmoving and excavating machinery, and associated parts
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
FEV19/0048
Cur síos

Upphandlingen avser ramavtal för entreprenadmaskiner med förare till dagliga driften och underhållet inom Falu Energi och vattens arbetsområde.
På grund av begränsningar i upphandlingssystemet annonseras denna som ett öppet förfarande men, enligt angivet i handling Upphandlingsdokument, gäller förhandlat förfarande för denna upphandling.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Falu Energi & Vatten AB
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 556509-6731
Seoladh poist: Box 213
Baile: Falun
Cód NUTS: SE
Cód poist: 791 25
Tír: SWE
Príomhsheoladh: http://fev.se
Leictreonach trí:
https://www.e-avrop.com/faluenva/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=42564
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
28/05/2019 00:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.