Publications Office of the EU
C05899 - Lagerhall Jørstadmoen - 101293 - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

C05899 - Lagerhall Jørstadmoen - 101293

  • Bronnta
    12/05/2025
  • Foilsithe
    27/02/2026
  • Sprioc‑am
    07/04/2026
  • Oscailt na dtairiscintí
    07/04/2026
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Forsvarsbygg
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: NO081 Oslo
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45000000 Construction work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
80,000,000.00 NOK
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
2025/7576
Cur síos

Thug an Aireacht Cosanta an cúram do Ghníomhaireacht Eastát Cosanta na hIorua halla stórála nua a thógáil le foirgneamh riaracháin ag Jørstadmoen. Iarrann Gníomhaireacht Eastát Cosanta na hIorua tairiscintí chun foirgnimh a thógáil le suiteálacha teicniúla chun na críche sin. Foilsíodh an comórtas tairisceana seo roimhe seo mar 'Iomaíocht - Conradh C05899 Conradh Ginearálta', ach cuireadh ar ceal é. Tabhair do d’aire nach bhfuil na doiciméid soláthair féin ar fáil ach san Ioruais.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://permalink.mercell.com/277980492.aspx
Is féidir tairiscintí a chur isteach
https://permalink.mercell.com/277980492.aspx
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
07/04/2026 12:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Critéar: Обществената поръчка се възлага въз основа на „икономически най-изгодната оферта“. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерий за възлагане „най-ниска цена“ по чл.70, ал. 2, т.1 от ЗОП
Cineál: price
Cur síos: Обществената поръчка се възлага въз основа на „икономически най-изгодната оферта“. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерий за възлагане „най-ниска цена“ по чл.70, ал. 2, т.1 от ЗОП
Ualú (céatadán, beacht) :
Luach measta
80,000,000.00 NOK
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: АВТОМАГИСТРАЛИ - ЧЕРНО МОРЕ АД
Seoladh poist:
Baile: гр. Шумен
Cód poist: 9700
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.