Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Stadtlohn: Electrical wiring and fitting work - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-Stadtlohn: Electrical wiring and fitting work

  • Foilsithe
    21/01/2022
  • Sprioc‑am
    08/03/2022
  • Oscailt na dtairiscintí
    08/03/2022
  • Bronnta
    22/04/2022
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Stadt Stadtlohn, Der Bürgermeister
An áit feidhmíochta
NUTS code: DEA34 Borken
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DEA34 Borken
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45311000 Electrical wiring and fitting work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
350,454.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
20226202
Cur síos

Im Zuge des Hochwasserschutzkonzeptes (HWSK) Berkel (Gewässerkilometer 66+500 bis 74+500) wurden Leistungen der EMSR-Technik als eine Maßnahme des technischen Hochwasserschutzes ausgeschrieben.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.vergabe-westfalen.de/VMPSatellite/notice/CXPWYR99P04
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
08/03/2022 11:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
1.00 EUR
Luach conartha deiridh
350,454.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Olbring Systemtechnik GmbH
Seoladh poist: Bocholder Esch 21
Baile: Ahaus-Alstätte
Cód poist: 48683
Tír: DEU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.