Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Grenoble: Overhaul and refurbishment work - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Fhrainc, an-Grenoble: Overhaul and refurbishment work

  • Foilsithe
    28/11/2018
  • Sprioc‑am
    07/01/2019
  • Oscailt na dtairiscintí
    08/01/2019
  • Bronnta
    11/04/2019
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
IA Conseil général de l'Isère (CG 38)
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRK24 Isère
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRK24 Isère
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45453000 Overhaul and refurbishment work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,318,226.43 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
IA2018-2425-475 FA/AL
Cur síos

L'opération consiste en la création d'une salle de classe supplémentaire en extension du bâtiment externat B, la rénovation du bâtiment technologie dans sa totalité, l'amélioration des performances énergétiques de l'ensemble du bâti, la mise en conformité ergonomique de la plonge, aménagement de vestiaires pour le personnel, traitement acoustique et changement des luminaires dans les salles à manger et le désamiantage de sols de 9 salles de classe du bâtiment externat (B).

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
http://elegia.achatpublic.com
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
08/01/2019 09:00
An áit feidhmíochta
Cód CPV

45453000 - Overhaul and refurbishment work

45330000 - Plumbing and sanitary works

39100000 - Furniture

45331000 - Heating, ventilation and air-conditioning installation work

39000000 - Furniture (incl. office furniture), furnishings, domestic appliances (excl. lighting) and cleaning products

45430000 - Floor and wall covering work

45200000 - Works for complete or part construction and civil engineering work

45230000 - Construction work for pipelines, communication and power lines, for highways, roads, airfields and railways; flatwork

45212000 - Construction work for buildings relating to leisure, sports, culture, lodging and restaurants

45261000 - Erection and related works of roof frames and coverings

Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
1,318,226.43 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: MRB
Seoladh poist: 1 rue de la Gare
Baile: Saint-Martin-le-Vinoux
Cód poist: 38950
Tír: FRA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.