Publications Office of the EU
Pholainn, an-Lipsko: Pharmaceutical products - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pholainn, an-Lipsko: Pharmaceutical products

  • Foilsithe
    27/02/2014
  • Sprioc‑am
    08/04/2014
  • Oscailt na dtairiscintí
    08/04/2014
  • Bronnta
    28/04/2014
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL921 Radomski
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33600000 Pharmaceutical products
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
362,493.79 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,378,963.20 PLN
Líon na luchtóg
38
Uimhir thagartha na tairisceana
ZP/05/2014
Cur síos

Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów farmaceutycznych dla potrzeb apteki szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej z siedzibą 27-300 Lipsko ul. J. Śniadeckiego 2, zwanego dalej zamawiającym, w podziale na 38 pakietów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik numer 2 do SIWZ).

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for one or more lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
08/04/2014 09:15
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.