Publications Office of the EU
„Dostawa drukarki laserowej do kasetek histopatologicznych na potrzeby Zakładu Patomorfologii Copernicus PL Sp. z o.o.” - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

„Dostawa drukarki laserowej do kasetek histopatologicznych na potrzeby Zakładu Patomorfologii Copernicus PL Sp. z o.o.”

  • Foilsithe
    07/03/2025
  • Sprioc‑am
    11/04/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    11/04/2025
  • Bronnta
    25/04/2025
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
COPERNICUS PODMIOT LECZNICZY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
42962000 Printing and graphics equipment
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
145,763.89 PLN
Uimhir thagartha na tairisceana
D10.251.15.F.2025
Cur síos

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa drukarki laserowej do kasetek histopatologicznych na potrzeby Zakładu Patomorfologii Copernicus PL Sp. z o.o.: 2. Przedmiot zamówienia składa się z 1 części, którego szczegółowy opis, asortyment oraz ilości zawiera załącznik nr 1A do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany dalej OPZ). Zamawiający załącza niniejszy załącznik do oferty. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w niniejszym załączniku potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 3. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy- załącznik nr 3 do SWZ. 4. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 5. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 7. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 8. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://platformazakupowa.pl/pn/copernicus/proceedings
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://platformazakupowa.pl/pn/copernicus/proceedings
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
11/04/2025 11:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
CENA
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
145,763.89 PLN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: F.H.U. Raksopol Michał Witkowski
Seoladh poist:
Baile: Poznań
Cód poist: 61-646
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.