Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Bad Homburg: Construction work - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-Bad Homburg: Construction work

  • Foilsithe
    01/03/2023
  • Sprioc‑am
    03/04/2023
  • Oscailt na dtairiscintí
    03/04/2023
  • Bronnta
    09/05/2023
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Deutsches Jugendherbergswerk
An áit feidhmíochta
NUTS code: DE724 Marburg-Biedenkopf
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE718 Hochtaunuskreis
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45000000 Construction work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,520,533.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,482,610.50 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
23-04-03-1000
Cur síos

Das Deutsche Jugendherbergswerk (Landesverband Hessen e. V.) beabsichtigt die bestehende Jugendherberge vollständig und komplett abzubrechen. Ein Neubau der Jugendherberge soll bis ca. August 2025 fertiggestellt sein.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YJV6FJR
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
03/04/2023 10:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
2,520,533.00 EUR
Luach conartha deiridh
2,482,610.50 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Fritz Meyer GmbH
Seoladh poist: Schlossplatz 1a
Baile: Altenkirchen
Cód poist: 57610
Tír: DEU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.