Publications Office of the EU
Búclaí gaoithe a fháil ar cíos le haghaidh oiliúint pharaisiúit 2024-2026 - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Búclaí gaoithe a fháil ar cíos le haghaidh oiliúint pharaisiúit 2024-2026

  • Foilsithe
    26/04/2024
  • Sprioc‑am
    31/05/2024
  • Oscailt na dtairiscintí
    31/05/2024
  • Bronnta
    14/08/2024
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Védelmi Beszerzési Ügynökség Zártkörűen Működő Részvénytársaság
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: HU110 Budapest
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
98110000 Services furnished by business, professional and specialist organisations
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
124,971,000.00 HUF
Uimhir thagartha na tairisceana
EKR000088882024
Cur síos

Creatchonradh le haghaidh Fiontraíochta: Gaoth-thollán a fhruiliú le haghaidh oiliúint paraisiúit in 2024-2026

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000088882024/reszletek
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000088882024/reszletek
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
31/05/2024 12:00
Ceannaitheoirí
Magyar Honvédség Anyagellátó Raktárbázis
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: Nettó ár (Ft/repült óra)
Ualú (céatadán, beacht) :
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
124,971,000.00 HUF
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Skyward Tunnel Kft
Seoladh poist:
Baile: Budapest
Cód poist: 1211
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.