Publications Office of the EU
Poblacht na Seice-Plzeň: Community health services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poblacht na Seice-Plzeň: Community health services

  • Foilsithe
    07/09/2017
  • Sprioc‑am
    11/10/2017
  • Oscailt na dtairiscintí
    11/10/2017
  • Bronnta
    12/12/2017
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Plzeňský kraj
An áit feidhmíochta
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
85323000 Community health services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
6,630,000.00 CZK
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
5,477,400.00 CZK
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Předmětem veřejné zakázky je zajištění prohlídek těl zemřelých mimo zdravotnické zařízení na území Plzeňského kraje, v souladu s ust. § 86 a násl. zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování (dále také jen „zákon o zdravotních službách“), ve znění pozdějších předpisů, nepřetržitě, tj. 7 dní v týdnu a 24 hodin denně, pokud se nejedná o postup dle ust. § 84 odst. 2 písm. a), c) a d) zákona o zdravotních službách.
Plzeňský kraj odpovídá za organizaci a zajištění prohlídek těl zemřelých mimo zdravotnické zařízení na svém území, dle ustanovení § 110 odst. 1 písm. b) zákona o zdravotních službách. Za tímto účelem je oprávněn uzavřít v souladu s ust. § 84 odst. 2 písm. b) zákona o zdravotních službách smlouvu s poskytovatelem zdravotních služeb.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Centrální nákup, příspěvková organizace
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 72046635
Seoladh poist: Vejprnická 663/56
Baile: Plzeň
Cód NUTS: CZ032
Cód poist: 318 00
Tír: CZE
Teagmhálaí: Bc. Lucie Bouzková
Príomhsheoladh: http://www.cnpk.cz/
Leictreonach trí:
https://ezak.cnpk.cz/contract_display_5779.html
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
11/10/2017 13:35
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
6,630,000.00 CZK
Luach conartha deiridh
5,477,400.00 CZK
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: 1. Koronerská, s.r.o.
Seoladh poist: Benešova 141
Baile: Trutnov
Cód poist: 541 03
Tír: CZE
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.