Publications Office of the EU
Sráid shábháilte Strzelecka agus Kowalczyk. Cosán siúil agus rothaíochta ón mbealach amach go bialann Zagłoba go dtí an Sráidbhaile Ríoga Nua - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Sráid shábháilte Strzelecka agus Kowalczyk. Cosán siúil agus rothaíochta ón mbealach amach go bialann Zagłoba go dtí an Sráidbhaile Ríoga Nua

  • Foilsithe
    22/05/2025
  • Sprioc‑am
    24/06/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    24/06/2025
  • Bronnta
    25/09/2025
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Miejski Zarząd Dróg w Opolu
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL524 Opolski
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
71320000 Engineering design services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
370,230.00 PLN
Uimhir thagartha na tairisceana
NP.260.23.2025
Cur síos

Is é ábhar an chonartha doiciméadacht iomlán deartha agus costála a ullmhú mar aon le cinneadh a fháil lena n-údaraítear infheistíocht bhóthair arna heisiúint ag comhlacht céadchéime a chur chun feidhme (cruinniú ar na ceanglais uile a eascraíonn as dlí na Polainne atá i bhfeidhm ar dháta thionscnamh an nós imeachta tairisceana a mhéid a bhaineann leis an bhfoirm agus leis an nós imeachta is gá a leagtar síos in ‘Acht an 10 Aibreán 2003 maidir le rialacha sonracha chun infheistíochtaí i réimse na mbóithre poiblí a ullmhú agus a chur chun feidhme’) agus sna forálacha ábhartha. Tá an tasc comhdhéanta de na céimeanna seo a leanas: Céim I: - coincheap Chéim II a mhionsaothrú – doiciméadacht deartha agus costála a mhionsaothrú Ba cheart don tionscadal, i measc nithe eile, bóthar a dhearadh do choisithe agus do rothair a bhfuil fad thart air. 2 870 m ar an stráice ón trasnú coisithe atá ann cheana i limistéar Chalafort Sindbad Opole go dtí an bóthar rochtana go bialann Zagłoba atá suite ar phlota Uimh. 2485 i limistéar Grudzice. Leagtar amach tuairisc mhionsonraithe ar ábhar an chonartha sna hiarscríbhinní a ghabhann le Cuid III de OPZ.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://umopole.logintrade.net/zapytania_email,197922,282cd03efc65dc4de2d71d0b46c10362.html
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://umopole.logintrade.net/zapytania_email,197922,282cd03efc65dc4de2d71d0b46c10362.html
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
24/06/2025 13:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: doświadczenie personelu Wykonawcy
Ualú (céatadán, beacht) : 30
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: okres gwarancji i rękojmi
Ualú (céatadán, beacht) : 10
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: cena
Ualú (céatadán, beacht) : 60
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
370,230.00 PLN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Certigos Engineering sp. z o.o.
Seoladh poist:
Baile: Rybnik
Cód poist: 44-203
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.