Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Münster: Plastering work - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-Münster: Plastering work

  • Foilsithe
    22/02/2023
  • Sprioc‑am
    21/03/2023
  • Oscailt na dtairiscintí
    21/03/2023
  • Bronnta
    15/05/2023
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
LWL - Bau- und Liegenschaftsbetrieb (LWL-BLB)
An áit feidhmíochta
NUTS code: DEA51 Bochum, Kreisfreie Stadt
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DEA33 Münster, Kreisfreie Stadt
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45410000 Plastering work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
141,933.29 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
23-058 E
Cur síos

Innenputzarbeiten

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.vergabe-westfalen.de/VMPSatellite/notice/CXS0Y5DYW22D520C
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
21/03/2023 11:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
141,933.29 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Yasin Bauausführungen GmbH
Seoladh poist: Wattstraße 15
Baile: Berlin
Cód poist: 13355
Tír: DEU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.