Publications Office of the EU
Glacadh agus cóireáil ábhar le haghaidh loscadh dramhaíola - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Glacadh agus cóireáil ábhar le haghaidh loscadh dramhaíola

  • Foilsithe
    04/12/2023
  • Sprioc‑am
    12/01/2024
  • Oscailt na dtairiscintí
    15/01/2024
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
LSR Landskrona-Svalövs Renhållnings AB
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níl fáil air
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: SE224 Skåne län
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90513300 Refuse incineration services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
30,000,000.00 SEK
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
2023-459
Cur síos

Faigheann LSR dramhaíl lena loscadh trí bhailiú ag airíonna teaghlach i bhfoirm dramhaíl iarmharach agus i bhfoirm dramhaíl théagartha ó ionaid athchúrsála. Ina theannta sin, bailítear adhmad cóireáilte leasaitheach adhmaid freisin lena loscadh trínár n-ionaid athchúrsála. Is é is cuspóir don soláthar cóireáil a sholáthar trí loscadh le haghaidh codáin atá ann cheana.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=3041&GoTo=Tender
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=3041&GoTo=Tender
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
15/01/2024 00:00
An áit feidhmíochta
Níl fáil air
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: price
Cur síos:
Ualú (céatadán, beacht) :
Luach measta
30,000,000.00 SEK
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: SYSAV Industri AB
Seoladh poist:
Baile: MALMÖ
Cód poist: 20213
Tír:
Ainm oifigiúil: Öresundskraft Kraft & Värme Aktiebolag
Seoladh poist:
Baile: HELSINGBORG
Cód poist: 25106
Tír:
Ainm oifigiúil: Halmstads Energi och Miljö AB
Seoladh poist:
Baile: HALMSTAD
Cód poist: 30102
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.