Publications Office of the EU
Echipamente de teletransmisie și control al parametrilor statiilor de protectie catodica - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Echipamente de teletransmisie și control al parametrilor statiilor de protectie catodica

  • Foilsithe
    13/05/2025
  • Sprioc‑am
    18/06/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    18/06/2025
  • Bronnta
    23/09/2025
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
DELGAZ GRID S.A.
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: RO125 Mureş
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
39340000 Gas network equipment
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
4,532,645.00 RON
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
3,990,500.00 RON
Uimhir thagartha na tairisceana
RO10976687/4053/2025
Cur síos

Se dorește achiziția de Echipamente de teletransmisie și control al parametrilor stațiilor de protecție catodică. Prin intermediul Echipamentelor de teletransmisie și control al parametrilor stațiilor de protecție catodică se realizează protecția catodică, precum și monitorizarea și controlul de la distanță al parametrilor stațiilor de protecție catodică. Echipamentele realizează protecția catodică a rețelelor de distribuție gaze naturale subterane din oțel cu ajutorul unei surse de alimentare, prin conectarea acesteia la sistemul de distribuție a energiei electrice.Echipamentul de monitorizare și control de la distanță al parametrilor trebuie să teletransmită datele înregistrate sau alarmele declanșate în aplicația IT dedicată, precum și controlul de la distanță al parametrilor din statiile de protectie catodica. Se dorește încheierea unui contract pe o perioadă de 36 luni (3 ani). Clarificările sau informațiile suplimentare în legatură cu documentația de atribuire vor fi transmise cu 18 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor, iar răspunsul EC la aceste solicitări va fi transmis în a 11-a zi înainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor în conformitate cu art. 173 din Legea 99/ 2016. EC va răspunde doar la solicitările de clarificări adresate de operatorii economici până la termenul limită stabilit.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.e-licitatie.ro
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://www.e-licitatie.ro
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
18/06/2025 14:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Pretul ofertei
Luach measta
4,532,645.00 RON
Luach conartha deiridh
3,990,500.00 RON
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: ELCAS PRODIMPEX S.R.L.
Seoladh poist:
Baile: Ploiesti
Cód poist: 100399
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.