Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Besançon: Commissioning of heating installations - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Besançon: Commissioning of heating installations

  • Foilsithe
    23/07/2021
  • Sprioc‑am
    15/09/2021
  • Bronnta
    20/12/2021
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
centre hospitalier regional unvt
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRC21 Doubs
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
50721000 Commissioning of heating installations
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
8,786,705.93 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
2021-12_GHTCFCCHAUFFAGECHIHC
Cur síos

marché porte sur la fourniture de chaleur et l'exploitation de l'ensemble des installations aérauliques, thermiques, des productions énergétique et de froid du Centre Hospitalier Intercommunal de Haute-Comté

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
http://www.marches-publics.gouv.fr
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
8,786,705.93 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: engie energie services-engie Solutions
Seoladh poist: agence Bourgogne Franche-Comté Immeuble Le Vénétie 15 rue Marguerite Yourcenar
Baile: Dijon
Cód poist: 21079
Tír: FRA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.